Preferujemy bezpośrednie podejście do pokonywania potrzeb technologicznych

Zapoznaj się z naszym procesem:

Bezpłatne Konsultacje IT

Konsultacje IT pozwalają nam poznać lepiej Ciebie oraz Twój biznes. Podczas spotkania zbieramy informacje o wyzwaniach i potrzebach Twojego biznesu. Chcemy mieć pewność, że zaproponowane przez Arpino rozwiązania technologiczne w pełni spełnią Twoje oczekiwania. Gdy zbierzemy wszystkie elementy analizy biznesowej, możemy przejść do kolejnej fazy naszego procesu.

Audyt początkowy

W pierwszym kroku przeprowadzamy Audyt Początkowy (Zerowy) mający na celu inwentaryzację zasobów, ocenę zastosowanych standardów bezpieczeństwa, zabezpieczeń antywirusowych, konfiguracji zapory sieciowej oraz polityki bezpieczeństwa. Proces audytu kończy się raportem zawierającym opis zaleceń, które poprawią niezawodność i poziom bezpieczeństwa IT.

Realizacja zaleceń Audytu.

W trzeciej fazie naszego procesu wszystkie zebrane informacje biznesowe oraz zalecenia audytu początkowego zostają wcielone w życie. Usuwamy słabości, które zostały wskazane przez audyt. Braki i luki bezpieczeństwa IT zostaną uzupełnione. Wdrożymy wszystko czego potrzebujesz, abyś skutecznie i bez stresu prowadził swój biznes. Nie zawiedziemy cię.

Realizacja wsparcia IT

Najważniejszym etapem naszej oferty jest utrzymanie wysokiej satysfakcji z technologii IT, których korzystasz oraz zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa informatycznego. Wskażemy osobę, która będzie Twoim opiekunem i partnerem w technologicznym rozwoju Twojego biznesu.

Twój sukces jest dla nas ważny, więc nasz zespół nie spocznie, póki nie otrzymasz wsparcia IT, którego potrzebuje Twój biznes.