Team Leasing – IT Team Contracting

Wsparcie IT w zakresie sprzętu i aplikacji

Dynamicznie rozwijający się rynek wpływa na rozwój informatyzacji przedsiębiorstw. Zatrudnienie i utrzymanie wykształconych pracowników IT generuje ogromne koszty, które nieraz są nie do przyjęcia przez firmy.

Skorzystanie z usług Arpino pozwoli na ograniczenie wydatków związanych z płaceniem pensji osobiście dla każdego pracownika.

Współpraca polega na opłacaniu abonamentu za cały zespół specjalistów IT.

Czym jest Team Leasing?

IT Team Contracting jest rodzajem outsourcingu, który polega na zewnętrznym korzystaniu z usług całego zespołu pracowników IT. Arpino dysponuje szeroką kadrą specjalistów, którzy posiadają zróżnicowane kompetencje. Na podstawie analizy potrzeb klienta oraz charakterystyki projektu ustalana jest wielkość zespołu, który będzie wspólnie realizować zlecenie.

Dlaczego wybrać IT Team Contracting?

  • Wybranie tej usługi pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy związanych z prowadzeniem rekrutacji na stanowiska informatyczne.
  • Arpino gwarantuje doskonale uzupełniający się i zintegrowany zespół, który sprawnie i kompleksowo wykona powierzone zadania.
  • Team Leasing ograniczy ryzyko, które występuje w czasie trwania rekrutacji oraz zatrudnienia pracowników. Kompetencje naszych specjalistów IT są dogłębnie weryfikowane.

 
Branża informatyczna wymaga ciągłego aktualizowania wiedzy i znajomości specjalistycznych technik, które poprawiają wydajność firmy. Arpino dba o regularne i nowoczesne szkolenia pracowników IT, dzięki czemu są w stanie kompleksowo wesprzeć dział IT w Twojej firmie.

Jeżeli dział IT w Twojej firmie jest niewielki, a realizowany projekt wymaga zatrudnienia kilku informatyków, to Team Leasing jest najlepszym rozwiązaniem. Przez cały okres trwania współpracy, doświadczony zespół wesprze dotychczasowe zasoby firmy i pozwoli na realizację kilku zadań jednocześnie.

Dowiedz się, jak można wzmocnić dział IT w Twojej firmie, prosząc o bezpłatną konsultację już dziś.