Leasing Pracowniczy – IT Contracting

Wsparcie IT w zakresie sprzętu i aplikacji

Głównym źródłem sukcesów firm z branży IT jest wykwalifikowana kadra specjalistów. Proces rekrutacji i poszerzanie struktury przedsiębiorstwa o nowych specjalistów generuje jednak dodatkowe koszty.

Ideą leasingu pracowników IT jest powierzenie realizacji zadań, projektów osobom zewnętrznym.

Zarządzamy profesjonalnie wyszkoloną kadrą informatyków, którzy gotowi są do podjęcia pracy na rzecz Twojej firmy!

Eksperci dobierani są do konkretnego zadania na podstawie posiadanych kompetencji, szczegółów realizowanego projektu czy indywidualnych wymagań klienta. Swoje obowiązki wykonują w ramach kontraktu czasowego, który zależny jest od poziomu zaawansowania zlecenia i Twoich preferencji. Jest to doskonałe rozwiązanie, które okresowo wzmocni lub uzupełni struktury do konkretnego projektu.

Na czym polega Leasing Pracowników?

Leasing pracowników jest optymalnym rozwiązaniem w przypadku braku wystarczających zasobów ludzkich po stronie klienta, kiedy zakres projektu ulega zmianie bądź jest trudny do zdefiniowania. Pracownicy Arpino systematycznie uczestniczą w prestiżowych szkoleniach po to, aby poszerzać swoją wiedzę w branży informatycznej i wykorzystywać w swoich działaniach najnowocześniejsze rozwiązania, które przekładają się na efektywność Twojej firmy.

Dlaczego warto skorzystać z IT Contracting?

IT Contracting jest formą outsourcingu, który dynamicznie zyskuje na popularności, ponieważ;

  • Generuje mniejsze koszty w porównaniu do np. zatrudnienia specjalisty na etat.
  • Korzystanie z zewnętrznej pomocy zawodowych programistów, developerów czy administratorów zapewni Ci perfekcyjnie wykonane zadania przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.
  • Dzięki zewnętrznemu wsparciu, Twoja firma zyska na efektywności i przyspieszy realizację projektów.

 
Arpino odpowiada za dobór właściwych osób do powierzonej pracy i czuwa nad prawidłową realizacją projektu.

W ramach naszych usług oferujemy również outsourcing procesu rekrutacji osób na stanowiska informatyczne. Nasze doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi pomaga nam w wyborze kandydatów, którzy cechują się wysokimi kompetencjami i umiejętnością pracy w zespole.

Dowiedz się, jak można wzmocnić dział IT w Twojej firmie, prosząc o bezpłatną konsultację już dziś.